Likya Yolu Haritaları, günceler, rota bilgileri, Likya Yolu GPS bilgileri, diğer tüm yazılara sayfanın üzerindeki MENÜ sekmesinden kolayca ulaşabilirsiniz

Likya Yolu Haritası - Lycian Way Map ve Diğer Rehber Kitaplar

"ADIM ADIM LİKYA YOLU" KİTABI
"LYCIAN WAY, STEP BY STEP" GUIDE BOOK (TURKISH for NOW)

Adım Adım Likya Yolu Kitabı tüm Türkiye'de D&R mağazalarında, internet kitapçılarında (idefix, D&R, kitapyurdu gibi) bulunabiliyor.

Ayrıca Altuğ Şenel'den de imzalı olarak talep edilebilir. Bunun için altugsenel@gmail.com a e-mail atabilir veya www.likyayolu.org ana sayfasında kitap talep formunu doldurabilirsiniz.

Ödemenizi Paypal üzerinden veya havale ile yapabilirsiniz. İşletme olmadığımız için kapıda ödeme seçeneği maalesef yoktur. Almak isteyince çaresi bulunuyor.

--------------------------------------------------------------------------------

Lycian Way Step by Step" guide book can be found in bookstores (shopping malls or internet bookstores) in Turkey. First edition is in Turkish. English version will follow soon.

For book requests you may e-mail to altugsenel@gmail.com or fill in the form in the main page of www.lycianway.org

Will be available in "Ebay" as well

You may pay via Paypal or by bank transfer.
ST. NICHOLAS YOLU REHBER ve HARİTASI

ST. NICHOLAS WAY GUIDE and MAP BROCHUREKaş/Demre sırtlarında bulunan, Likya Yolu ile bağlantıları bulunan yaklaşık 100 km. uzunluğundaki St.Nicholas yolunun detaylı haritası ve parkur bilgilerinin yer aldığı rehber niteliğindeki katlanabilir haritayı 10 TL. karşılığında gönderebiliriz.St. Nicholas hakkında daha detaylı bilgiler için:Ödemenizi Paypal üzerinden veya tarafıma havale ile yapabilirsiniz. Detaylı bilgi için bana e-mail (altugsenel@gmail.com) atabilir veya Facebook üzerinden de iletişime geçebilirsiniz.--------------------------------------------------------------------------------


Detailed St. Nicholas Way Map and guide brochure (foldable as seen on photo) is available as well. Selling price is 5 EUR. 

There are path informations available in the brochure. It's not only the map itself.

For details about St. Nicholas Way (in Turkish):


You may pay via Paypal or by bank transfer. For more information please send an e-mail to me (altugsenel@gmail.com) or get in contact via Facebook.


FRİG YOLU REHBER KİTABI

PHRYGIAN WAY GUIDE BOOK


Afyon/Kütahya/Eskişehir ve Ankara sınırları içerisinde bulunan Frig Yolu'nun Hüseyin Sarı tarafından yazılmış rehber kitabını da bizden temin edebilirsiniz. Fiyatı 40 TL. olup içerisinde tüm parkur bilgileri ve Frig Yolu haritası bulunmaktadır.Ödemenizi Paypal üzerinden veya tarafıma havale ile yapabilirsiniz. Detaylı bilgi için bana e-mail (altugsenel@gmail.com) atabilir veya Facebook üzerinden de iletişime geçebilirsiniz.


--------------------------------------------------------------------------------

Phrygian Way is a culture route located in Western Anatoila, close to Ankara. Surrounds Afyon/Kütahya/Eskişehir and Ankara cities. Guide book is available as well. Book contains path by path detailed information and map prepared by Huseyin Sari, founder of Phrygian Way. Selling price is 15 EUR. English version is available as well.

You may pay via Paypal or by bank transfer. For more information please send an e-mail to me (altugsenel@gmail.com) or get in contact via Facebook.Daha yeni Daha eski

نموذج الاتصال